График работы магазина
Корзина
USD - 28.12 грн.EUR - 32.64 грн.

Автозапчастини для вантажівок

Простій вантажного автотранспорту і автобусів, які використовуються для перевезення пасажирів, дорого обходиться кожному автотранспортному парку. Тому ремонт транспортної техніки повинен бути забезпечений в найкоротший термін. Своєчасна поставка запчастин дозволяє значно прискорити ремонт і скоротити час простою технічного засобу.

Ми пропонуємо вантажні автозапчастини для таких марок як IVECO (Івеко), Renault (Рено), Scania (Сканія), Volvo Trucks (Вольво), Fiat (Фіат), MAN (Ман), DAF (Даф), та інших вантажівок-іномарок.
 

Автозапчастини DAF

Автозапчастини VOLVO

Автозапчастини RENAULT

Автозапчастини IVECO

Автозапчастини SCANIA

Автозапчастини MAN

Наша компанія є спеціалізованим торговельним підприємством і займається оптово-роздрібним продажем запасних частин для різних марок автобусів, вантажних автомобілів і причепів.

У каталозі нашого інтернет-магазину є більш 50 000 одиниць деталей і вузлів, які виготовляються на більш, ніж п'ятдесяти заводах, які розташовані в різних країнах світу. Представлені оригінальні запчастини та їх аналоги. Широкий вибір представлених в каталозі артикулів дозволяє забезпечити практично будь-яку потребу в запчастинах для всіх моделей і років випуску вантажного автотранспорту, причепів і автобусів, які знаходяться в експлуатації на території України. Ми постійно розширюємо асортимент пропонованої продукції і стежимо за потребами ринку.

Ми працюємо тільки надійних постачальникаів, продукція від яких надходить до нас по офіційних каналах в супроводі всієї необхідної документації. Тому всі пропоновані нами запчастини мають високу якість.

Використовуючи налагоджені зв'язки, відпрацьовані логістичні схеми, організовуючи прямі поставки з багатьох підприємств-виробників деталей, реалізуємо запасні частини за доступними, економічно обґрунтованими цінами. Ми працюємо з оптовими покупцями, а також обслуговуємо роздрібних клієнтів.

Для клієнтів нашої компанії організована зручна можливість автоматичного пошуку необхідної деталі, яку забезпечує онлайн-каталог, розміщений на нашому сайті. Велика частина представлених в ньому виробів забезпечується якісною фотографією і детальним описом з малюнками. Ми одні з перших організацій, які торгують запчастинами для вантажівок, що впровадили систему TecDoc, яка дозволяє швидко проводити пошук по марці автомобіля, найменуванню запчастини або її кодовому номеру, присвоєним заводом-виробником. При цьому ви маєте можливість отримати інформацію про деталь і всі її аналоги, які можуть використовуватися в автомобілі даної марки, із зазначенням наявності на складі, можливих термінів доставки і ціни. Представлена інформація дозволить в кожному випадку зробити оптимальний вибір, порівнявши ціни та оцінивши рентабельність передбачуваних витрат.

На сайті нашої компанії ви маєте можливість здійснити пошук необхідної вам деталі, відправивши запит по коду VIN - унікальному ідентифікаційному номеру автотранспортного засобу, наданим йому заводом-виробником. Ви можете отримати необхідну консультацію у менеджера компанії, скориставшись контактним телефоном.

Офіс і склад нашої компанії знаходиться у Львові. Ми організуємо доставку запчастин по всій території України. З можливостями доставки в потрібний вам регіон і мінімальними термінами ви можете ознайомитися на сайті або отримати інформацію у чергового менеджера компанії в телефонному режимі.

Наша компанія завжди виконує взяті на себе зобов'язання. У нашій особі будь-який магазин вантажних автозапчастин, автотранспортне підприємство або логістична фірма отримує надійного і відповідального партнера. Пропонуємо співпрацю зацікавленим організаціям. Всі деталі можна обговорити за вказаними контактними телефонами, або відправити нам
повідомлення по електронній пошті.

На головну

Швидкий підбір автозапчастин

Вам помочь найти необходимую деталь?
звоните нам (097) 114 19 99 или закажите обратный звонок