Про нас

    Товариство з обмеженою відповідальністю «ТРАК-ТЕХНІКА», є одним з українських постачальників запчастин для вантажних, комерційних автомобілів малої тонажності, автобусів, напівпричепів та причепів, а також легкових автомобілів  ведучих світових виробників. В силу вище сказаного, був створений інтернет-магазин автозапчастин www.tt-katalog.com.ua який допоможе клієнтам ознайомитись з асортиментом автозапчастин, який ми пропонуємо, а також здійснити покупку потрібних товарів за допомогою функціоналу цього сайту.

 

Вибираючи партнером для співпраці нашу компанію, ви отримуєте бездоганну якість в обслуговуванні, а також надійність в тому, що отримаєте замовлені товари вчасно та відповідно високої якості.

Наші переваги:

·         В наявності на складі у Львові понад 100 тисяч позицій асортименту;

·         Швидка доставка в межах України;

·         Кваліфіковані фахівці, які постійно вдосконалюють свої знання, відвідуючи тематичні семінари та конференції, які проводять світові  виробники запчастин для Aftermarket.

·         Ціни на запчастини, які ми пропонуємо у наших магазинах, приємно вас здивують.

 

 

      На сьогодні ТОВ «ТРАК-ТЕХНІКА» пропонує запчастини для вантажних іномарок MAN, MERCEDES, VOLVO, SCANIA, RENAULT TRUCKS, IVECO, DAF, для автобусів NEOPLAN, SETRA, для причепів і напівпричепів різних фірм з осями SAF, BPW, ROR, FRUEHAUF, TRAILOR та легкових автомобілів Audi, BMW, Mercedes, Peugeot, Citroen, Opel, Nissan, Mazda, Fiat, Skoda, Seat, Lexus, Ford, Hyundai, KIA та інші, від таких відомих світових виробників як: SACHS, MONROE, LuK, INA, FAG, WABCO, SKF, Hengst, Donaldson, MANN-Filter, GRANTEX, SAF-Holland, Schomacker, K+F, Weweler, TEXTAR, DON, Blacktech, Goodyear, KAWE, KOYO, A&S Fersa Bearings, ERREVI, Trico, Ruville, BPW, Dayco, EXIDE, M-Filter, Valeo Service, AVIA, ROWE ,Febi, Auger, MEI, Kahveki, Covind, Cospel, Peters, Universal, +GF+, Jost, Rokinger, Ringfeder, Majorsell limited, Truck Technik, TruckLine, Haldex, Knorr-Bremse, Grau, Konsberg, Kolben Shmidt, Onyarbi, Templin, Eurorikambi, Federal Mogul, LEMA, OCAP, Diesel Technik , Firestone, Contitech, Airtech та інші.

 

У асортименті представлені майже всі групи товарів, які необхідні для обслуговування і експлуатації автомобілів, причепів і напівпричепів від лампочок, карт тахографа, відбивачів світла і ліхтарів підсвітки номера до поршнів двигуна і головок блока ціліндрів, амортизаторів, гальмівних накладок, пневморесор, а також багато іншого.

 

ТОВ «ТРАКЕХНІКА» - компанія, яка має за мету стати одним з найбільших операторів національного масштабу, розвивати і підтримувати власну та дилерські мережі.

 

Нашими пріоритетами для задоволення потреб клієнтів є:

• висока якість товару, яку гарантує виробник і постійне оновлення та розширення   асортименту;

• стабільні та довготривалі партнерські відносини;

•надзвичайно  гнучка цінова політика;

• надаємо технічні консультації в міру своєї компетенції; 

• якісний сервіс в роботі з клієнтами.

 

Сучасні технології

Велика увага приділяється програмному і спеціальному забезпеченню робочих місць. Завдяки цьому, ТОВ «ТРАК-ТЕХНІКА» виходить на новий рівень за якістю і швидкістю обслуговування наших клієнтів. Сучасне устаткування офісу і складу, високопродуктивні комп'ютери, дозволяють нашим співробітникам протягом всього робочого дня, будь якої хвилини забезпечувати максимальний сервіс для покупців наших магазинів.

 

Ціни

Фахівці нашої компанії чітко оцінюють потреби ринку, уміють грамотно планувати політику цін і збуту. Ми підтримуємо декілька виробників в кожній лінійці продукції, тому наші клієнти завжди можуть підібрати запчастини згідно своїм потребам і можливостям. Ми постійно працюємо над зниженням цін. Знаходимо нових постачальників, оптимізуємо шляхи доставки.

 

Якість

Наші клієнти завжди можуть бути упевнені в якості нашої продукції тому, що велика частина продукції поступає до нас від відомих європейських виробників. Спеціальні умови для торгуючих організацій, і автосервісів. Ми завжди раді співпраці з магазинами автозапчастин та СТО в будь-якому регіоні України. Команда компанії розробила і успішно впроваджує унікальну програму підтримки наших партнерів. Наші партнери не тільки можуть отримати запчастини в найкоротші терміни по найвигідніших цінах, але також, можуть отримати методичну і довідкову літературу, технічне забезпечення, користуватися новітніми технологіями.

 

Доставка

Розвинена система логістики дозволяє поставляти клієнтам запчастини за 2-5 діб з Європи і за 1-2 доби по всій території України, в залежності від віддаленості покупця до нашого складу. Також ми використовуємо зручні проміжні склади в Європі, використовуємо свій транспорт, а також користуємося послугами світових лідерів компаній-перевізників. Це робить постачання максимально надійними і швидкими.


У даній категорії немає товарів.

Mahle
LUK
WABCO
MONROE
BPW
BOSCH
AIRTECH
FAG
MANN FILTER
Febi
Hengst