Доставка та оплата

До уваги замовників! Менеджери підтримки для користувачів інтернет-магазину ТОВ «ТРАК-ТЕХНІКА», можуть просити вас надати їм VIN-код вашого автомобіля, для коректного замовлення автозапчастин.

 


Відділ Менеджерів підтримки користувачів інтернет-магазину автозапчастин ТОВ «ТРАК-ТЕХНІКА» сайту tt-katalog.com.ua: (097) 114-19-99

 Ваші конструктивні зауваження та побажання для кращої роботи нашого інтернет-магазину чи менеджерів підтримки, допоможуть якнайшвидше виправити форс-мажорну ситуацію, якщо така могла виникнути.ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ

 

Валюта розрахунків – українська гривня.

Які можуть бути варіанти оплати замовлень?

ТОВ «ТРАК-ТЕХНІКА»,  є платником податків на загальній системі оподаткування та платником Податку на Додану Вартість (ПДВ), тому оплати за замовлений  товар здійснюються виключно на поточний рахунок підприємства будь яким з наступних варіантів:

·         Оплата на поточний рахунок ТОВ «ТРАК-ТЕХНІКА з вашого поточного рахунку;

·         Оплата через Платіжний Термінал за реквізитами з Рахунку-Фактури до замовлення;

·         Оплата через будь яку платіжну систему, яка підтримує зарахування коштів на поточний рахунок Юридичної Особи;

·         Оплата через Платіжний Термінал при особистому отриманні товару в м.Львів, вул. Пластова, 7.

На момент передачі Замовнику, товар має бути оплачений постачальнику, за винятком відвантаження товарів з відтермінуванням оплати на термінобумовлений в попередньо укладеній Угоді Купівлі-Продажу.

Товар НЕ  буде відвантажений без повного зарахування коштів за ЗАМОВЛЕННЯ  на поточний рахунок ТОВ «ТРАК-ТЕХНІКА»

  До виконаного та оплаченого ЗАМОВЛЕННЯ в інтернет-магазині «tt-katalog.com.ua» надається Видаткова Накладна та реєструється Податкова Накладна.


                                                              Подвійна Увага!


      При отриманні Товару, особисто в магазині, чи в Службі Доставки, просимо вас ретельно перевірити цілісність упакування, комплектність та кількості отриманих запчастин відповідно до ЗАМОВЛЕННЯ.

  У випадку виявлення розбіжностей, просимо невідкладно повідомити Відділ Менеджерів Підтримки Клієнтів за номером телефону: (097) 114-19-99 , (096) 648 73 37.


Відправка по території України здійснюється наступними перевізниками:

  • Нова Пошта;
  • Ін-Тайм;
  • Гюнсел;
  • Інші служби також можливі за домовленістю з Відділом Менеджерів Підтримки користувачів.У даній категорії немає товарів.

Mahle
LUK
WABCO
MONROE
BPW
BOSCH
AIRTECH
FAG
MANN FILTER
Febi
Hengst