График работы магазина
Корзина
USD - 28.12 грн.EUR - 32.64 грн.

Як правильно вибирати гальмівні колодки

Гальмівна колодка являє собою основний робочий елемент гальмівної системи автомобіля. Дана деталь забезпечує «гальмівне прискорення» в момент гальмування; це відбувається завдяки зіткненню колодки і гальмівного диска. Практично всі типи колісного транспорту оснащені гальмівними колодками.


 

На що звертати увагу при покупці?


Переоснащення і модернізація гальмівної системи - важливий і відповідальний крок. Економія це добре, але не варто скупитися на власну безпеку. З цієї причини краще купувати колодки у офіційних, перевірених виробників.
Нова колодка не повинна мати відколів і тріщин, нерівностей на поверхні, неприпустимо наявність стружки і сильне забруднення.


Основні характеристики, на які варто орієнтуватися при покупці колодок:

  • зносостійкість;
  • коефіцієнт тертя (топові колодки мають найвищі коефіцієнти);
  • стійкість до перепадів температур.


Види гальмівних колодок

Як правило, види гальмівних колодок розрізняються залежно від матеріалу виготовлення.

Азбестові. У цю групу входять бюджетні моделі. Незважаючи на те, що азбест вважається шкідливим для здоров'я людини, колодки, виготовлені з цього матеріалу, можуть працювати в широкому діапазоні температур.

Органічні. Колодки преміального сегмента. Їх виробляють з органічних волокон, що позитивно впливає на якість і зносостійкість; ціни відповідні.

Безасбестові. У деталей даної групи армуючим елементом може виступати сталева вата, полімерні добавки і металева стружка. Вони безпечніші, ніж азбестові, але і менш зносостійкі.

Також з точки зору виробництва колодки ділять на «заводські» і «неоригінальні». Як випливає з назви - «заводські» встановлюють на автомобілі ще на етапі складання, їх можна придбати і в офіційних сервісних центрах. «Неоригінальні» колодки спочатку виробляються як запасні частини; в більшості випадків вони відповідають всім необхідним нормам і при цьому мають досить низьку ціну.

Вам помочь найти необходимую деталь?
звоните нам (097) 114 19 99 или закажите обратный звонок