График работы магазина
Корзина
USD - 28.12 грн.EUR - 32.64 грн.

Тонкощі заміни замка запалювання

Як відомо, система запуску є найважливішою складовою автомобіля, без якої неможлива правильна робота найважливіших елементів транспортного засобу. Одним з основних компонентів даної системи є замок запалювання.Оскільки в ході роботи транспортного засобу розглянутий елемент схильний до підвищеного зносу, нерідко він приходить в несправність і потребує ремонту. При цьому перед кожним автолюбителем постає питання - усунути несправність самостійно або звернутися в спеціалізований сервіс? Як відомо, самостійне обслуговування транспортного засобу дозволяє заощадити чималу кількість грошових витрат та часу. Тому розглянемо шляхи самостійного вирішення проблеми.

Основні принципи функціонування замку системи запалювання.

Залежно від виробника і технічних особливостей автомобіля, замок системи запалювання може включати в себе кілька робочих положень. Певне положення замка дозволяє своєчасно виконувати певну функцію системи. Більшість сучасних автомобілів оснащені замками, які включають в себе від двох до чотирьох позицій ключа. Кожне положення ключа регулює подачу заряду від акумулятора до певних систем автомобіля. Функція замка досить проста, він виробляє замикання необхідноих груп контактів, при взаємодії яких проводиться підключення бортової мережі, або запускається дільник автомобіля.

Поширені причини заміна замка запалювання.

Нерідко в ході експлуатації автомобіля замок запалювання піддається механічним впливам, внаслідок чого, приходить несправність. У разі серйозних пошкоджень структури замку він підлягає обов'язковій заміні.

Також заміна замку актуальна в разі втрати ключа.

Розглянемо основні принципи часткової зміни елемента системи запалювання.

Залежно від масштабу несправності, може знадобитися часткова реставрація елемента системи запалювання.Якщо несправність незначна, але при цьому перешкоджає функції ключа, то проблему можна вирішити зміною внутрішньої частини замку.

Процес заміни серцевини елемента є досить простим і включає себе кілька пунктів:

  • Для початку необхідно включити живлення штатної мережі транспортного засобу. Тому перед початком проведення робіт необхідно відключити живлення акумуляторної батареї.
  • Далі, знімаємо захисну оболонку замку з корпусу утримувача рульового колеса.
  • Демонтуємо замок запалювання і виробляємо зміну пошкодженого елемента. Збираємо замок запалювання в протилежному порядку і включаємо живлення акумуляторної батареї.

 

Якщо порушилося правильна функція контактної групи, необхідно провести локальний ремонт замку запалювання, який має на увазі виконання даної операції:

Відключаємо живлення штатної мережі машини. Демонтуємо оболонку рульового управління. Виробляємо демонтаж елемента системи. Знімаємо ущільнювач і відновлюємо фіксатор після проведення робіт. Збираємо систему в зворотньому порядку і підключаємо живлення акумуляторної батареї.

Для простоти і зручності установки контактної групи рекомендується промаркувати кожен контакт певним кольором або номером.

Масштабна заміна замка запалювання руками автолюбителя.

Першим кроком необхідно послабити фіксатори замку.

Для того щоб фіксатор правильно взаємодіяв з корпусом замка запалювання, необхідно вставити ключ в замок і встановити його в первинне положеніе. Дальше, залишається тільки закріпити новий замок до рульової колонки. На цьому заміна замка запалювання завершена.

Після проведення робіт необхідно перевірити працездатність блокування механізму. У разі правильної роботи кріпильні болти будуть розтягуватися до відриву верхньої частини. Якщо тримач не функціонує після обороту керма, потрібно встановити замок в необхідне положення і провести остаточне закріплення.

Заміна замка запалювання, дозволить відновити функцію системи запуску автомобіля і допоможе запобігти передчасному виходу з ладу окремих елементів. В ході експлуатації автомобіля, своєчасно діагностуйте і обслуговуйте запалювання, щоб уникнути передчасного виходу системи з ладу. Незважаючи на те що процедура заміни елемента є досить простою, необхідно залишатися гранично уважним, для того щоб не пошкодити елементи контактної групи. У разі якщо замок зажадав повної заміни, не варто економити на виробі і допускати можливість вторинної поломки. Кожна система запалювання має свої характерні особливості. Тому перед початком виконання робіт ознайомтеся з особливостями вашої системи, зазначеними в комплектуючій інструкції виробника. У разі заміни, використовуйте запасні частини від заводу виробника транспортного засобу.

 

Використання оригінальних запчастин, дозволить значною мірою збільшити термін експлуатації транспортного засобу.

При уважному підході до питання заміни, з роботою впорається як досвідчений, так і молодий автолюбитель. Якщо самостійно вирішити проблему не вдалося, варто звернутися до професіоналів.

Вам помочь найти необходимую деталь?
звоните нам (097) 114 19 99 или закажите обратный звонок